נשמח לעמוד לשירותכם

  מחיצות ניידות

  מחיצות ניידות הן חלק בלתי נפרד מחיינו במקומות רבים. הן מאפשרות את ההפרדה הנחוצה לנו וניתן יהיה לסגור אותן בשעה שאין לה בהן צורך וליהנות מחלל גדול ופתוח. חברת אקוסטידור מעמידה לבחירתכם מגוון רחב של מחיצות מסוגים שונים אשר עשויות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ומסוגלות להעניק לכם את הפרטיות הנחוצה בכל עת.

  על היתרונות של מחיצות ניידות

  באופן מסורתי, החללים הפנימיים במבנה יהיו מחולקים לרוב באמצעות קירות קבועים. אך לעיתים אנו עשויים להיתקל במצבים בהם יש שימוש לחלל הגדול, אך מפעם לפעם עולה הצורך בהפרדתו לחללים קטנים יותר. בשעה הצורך בהפרדה קבוע, הרי שמחיצות ניידות יהיו הפתרון המושלם. להלן מספר מהיתרונות של מחיצות ייחודיות אלו:

  • מחיצות ניידות מאפשרות ליצור הפרדה איכותית במצבים בהם נחוץ לבצע פעולה זו בצורה האסתטית והנוחה ביותר, גם בהתראה של רגע.
  • את המחיצה ניתן להזיז ממקום למקום על פי הצורך. כך למעשה אין התחייבות למיקומה וניתן יהיה לעשות בה שימוש במספר אולמות או משרדים סמוכים.
  • את המחיצה ניתן לתפעל ביעילות ובקלות, זאת בלי שיעלה הצורך לפנות אל איש מקצוע בכל פתיחה, סגירה או הזזה שלה ממקום למקום.
  • ניתן לייצר את המחיצות הללו בגדלים שונים, וכך למעשה להתאים אותן לחללים בגדלים שונים.
  • המחיצות הניידות ניתנות לייצור מחומרים שונים. חשוב להבין כי החומרים הללו למעשה יקבעו את המראה שלה ואת יכול הבידוד האקוסטי שלה.

  מי זקוק למחיצות?

  חשוב להבין כי המחיצות הניידות הללו, כמו גם מחיצות מתקפלות או אקוסטיות, יאפשרו לאנשים רבים ליצור את החללים הנחוצים להם בקלות וביעילות. כך ניתן יהיה ליישם אותן הן במשרדים, אולמות, בתי כנסת ואף מרכזים קהילתיים מסוגים שונים. את המחיצות האיכותיות ביותר ניתן לאתר בחברת אקוסטידור מובילה. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל ולענות על כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא באופן המדויק ביותר.

  מחיצות אקוסטיות ניידות מאפשרות לעסקים שונים ליצור את ההפרדה היעילה ביותר בתוך חלל גדול ופתוח. בעת פניה אל חברת אקוסטידור תוכלו לקבל את השירות המקצועי המתקדם ביותר בתחום וליהנות מהתאמה של המחיצות לצרכים שלכם בצורה המדויקת מכל. חברתנו פעילה מזה 20 שנה ומקפידה על הענקת השירות המקצועי ביותר והמוצרים ברמת הגימור הגבוהה ביותר, כך שיעמדו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות.

  מה שכדאי לדעת על מחיצות אקוסטיות ניידות

  מחיצות אקוסטיות ניידות מהוות כיום פריט חובה במגוון רחב של מקומות. הן משמשות לחלוקה בין החללים, זאת בשעה שנדרשת פעילות בשני הצדדים של המחיצה מבלי שהרעש מצד אחד יפריע לשני. אך הסוד של מחיצות מיוחדות אלו טמון למעשה גם ביכולת הניוד שלהן. ניתן יהיה לפתוח את המחיצה או להזיז אותו למיקום אחר בשעה שאין בה צורך.

  חשוב להבין כי קיימים דגמים שונים ומגוונים של מחיצות שכאלו, כאשר כל אחת מהן יכולה להתאים למשרד, עסק, מתנ"ס או חלל הרצאות משלו. את המחיצות הללו ניתן יהיה גם לאחסן באופן גלוי או סמוי, זאת בהתאמה לצרכים וההעדפות העיצובית שלכם.

  חשוב לציין כי חשוב להבין מה רמת הבידוד האקוסטי הדרושה בחלל הנתון. כך למעשה ניתן יהיה לוודא כי תבחרו בשלב הבא במחיצות אשר יספקו בעבורכם את רמת מיסוך הרעשים המדויקת, זאת מבלי שתאלצו לשלם על מוצר יקר הרבה יותר אשר יכלול שכבות רבות ומורכבות יותר של חומרי בידוד המרכיבים את המחיצה החדשה שלכם.

  יוצרים סביבת עבודה פרודוקטיבית במיוחד

  חברת אקוסטידור שמחה לעמוד לשירותכם ולסייע לכם בשעה שאתם הופכים את המשרד שלכם לסביבת עבודה יעילה ונוחה יותר בעבור כל הנוכחים במקום. זאת בין אם מדובר על העובדים אשר חולקים יחדיו את החלל העבודה הפתוח, המנהלים או האזורים המיועדים ישיבות וניתנים לסגירה על ידי המחיצות האקוסטיות בשעת הצורך.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   מחיצות אקוסטיות – עושים את הבחירה הנכונה

   הוספתן של מחיצות אקוסטיות מעניקה לאינספור חללים את היכולת ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, זאת החל ממראה ייחודי, בידוד אקוסטי מרשים וניידות בשליטה על חלוקת החלל בצורה אפקטיבית ונוחה במיוחד. בעת פניה אל שירותיה של חברת אקוסטידור, תוכלו...

   מה הם השימושים המרכזיים של מחיצות ניידות?

   יצירת הפרדה בין חללים שונים היא אחת מהמשימות הכי מהירות והכי מעניינות שניתן לתת עליהן את הדעת, במיוחד בחללים בהם עתידים לבלות המון אנשים בו זמנית. בין שמדובר על אירועים חברתיים, ובין שמדובר על חללי עבודה וחללי שירות...

   מחיצות אקוסטיות מתקפלות למגוון רחב של מטרות

   הוספתן של מחיצות אקוסטיות מתקפלות לחללים מסוגים שונים מעניקה לרבים את האפשרות שבשליטה נוחה בחלל עצמו ובחירה באקוסטיקה ברמה גבוהה גם בשעה שמתקיימים אירועים שונים משני צידי המחיצה. עתה גם אתם יכולים להבטיח את רכישתה של המחיצה האקוסטית...
   שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה