נשמח לעמוד לשירותכם

  מחיצות לבית כנסת

  מחיצות לבית כנסת הן כבר חלק בלתי נפרד מהמקום. המחיצות הללו מאפשרות חציצה באזורי הכינוס באופן זמני, כך למעשה מספקות את ההפרדה הנחוצה שבין אזור התפילה של הגברים לבין זה של הנשים. את המחיצות האיכותיות והמרשימות ביותר ניתן יהיה לאתר בחברת אקוסטידור. חברתנו בעלת ניסיון של כ – 20 שנה בתחום ותשמח להעניק מהידע שרכשה לאורך השנים על מנת לספק בעבור לקוחותיה את השירות המקצועי והאדיב ביותר והמוצרים האיכותיים והאמינים מכל.

  היכן נמצא מחיצות לבית כנסת?

  מחיצות לבית כנסת אינו פריט חדש בנוף המקומי. הן למעשה חלק בלתי נפרד מהמקום מאז ומתמיד. נוכל להבחין כי המחיצות הללו כיום יכולות להגיע בעיצובים מרשימים, הן יכולות להיות קבועות במקומן או ניידות ולרוב יעוצבו באופן שישתלב בצורה מדויקת עם העיצוב של בית הכנסת עצמו.

  את המחיצות הללו מומלץ להזמין מידי חברה מקצועית ומנוסה אשר תחום המחיצות אינו זר לה. כך למעשה, תוכלו להיות בטוחים באיכות הסופית של המוצר ועמידותו במבחן הזמן.

  • וודאו כי החברה בעלת ניסיון מעשי בתחום ייצור והקמת המחיצות לבתי הכנסת באופן ספציפי. לא כל מחיצה תהיה מתאימה.
  • בקשו לראות עבודות קודמות באותו התחום. אין סיבה להאמין לסיפורים בלבד, בקשו לראות תמונות ובהינתן האפשרות, בקרו בבית כנסת אחר בו החברה התקינה את המחיצות.
  • שימו לב כי החברה אכן מקפידה על מתן יחס אישי ואדיב ומקשיבה לכל הדגשים והצרכים שלכם. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי החברה תוכל לספק לכם בסופו של יום את המחיצות המתאימות לכם בצורה מדויקת.

  מחיצה שהיא הרבה יותר מרק מחיצה

  אין ספק כי נוכחותן של מחיצות בבתי הכנסת הינה משמעותית, אך על מנת שתתאים בצורה המדויקת למקום בו מוצבת, יהיה עליכם לפנות את חברת אקוסטידור המנוסה. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בייצור המחיצה שמספקת מענה עיצובי ופרקטי בו זמנית, זאת הן בבחינת התפעול שלה, העיצוב ורמת האקוסטיקה שיש ברצוננו ליצור משני צידי המחיצה.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה