נשמח לעמוד לשירותכם

  מחיצות לבית כנסת

  מחיצות לבית כנסת הן כבר חלק בלתי נפרד מהמקום. המחיצות הללו מאפשרות חציצה באזורי הכינוס באופן זמני, כך למעשה מספקות את ההפרדה הנחוצה שבין אזור התפילה של הגברים לבין זה של הנשים. את המחיצות האיכותיות והמרשימות ביותר ניתן יהיה לאתר בחברת אקוסטידור. חברתנו בעלת ניסיון של כ – 20 שנה בתחום ותשמח להעניק מהידע שרכשה לאורך השנים על מנת לספק בעבור לקוחותיה את השירות המקצועי והאדיב ביותר והמוצרים האיכותיים והאמינים מכל.

  היכן נמצא מחיצות לבית כנסת?

  מחיצות לבית כנסת אינו פריט חדש בנוף המקומי. הן למעשה חלק בלתי נפרד מהמקום מאז ומתמיד. נוכל להבחין כי המחיצות הללו כיום יכולות להגיע בעיצובים מרשימים, הן יכולות להיות קבועות במקומן או ניידות ולרוב יעוצבו באופן שישתלב בצורה מדויקת עם העיצוב של בית הכנסת עצמו.

  את המחיצות הללו מומלץ להזמין מידי חברה מקצועית ומנוסה אשר תחום המחיצות אינו זר לה. כך למעשה, תוכלו להיות בטוחים באיכות הסופית של המוצר ועמידותו במבחן הזמן.

  • וודאו כי החברה בעלת ניסיון מעשי בתחום ייצור והקמת המחיצות לבתי הכנסת באופן ספציפי. לא כל מחיצה תהיה מתאימה.
  • בקשו לראות עבודות קודמות באותו התחום. אין סיבה להאמין לסיפורים בלבד, בקשו לראות תמונות ובהינתן האפשרות, בקרו בבית כנסת אחר בו החברה התקינה את המחיצות.
  • שימו לב כי החברה אכן מקפידה על מתן יחס אישי ואדיב ומקשיבה לכל הדגשים והצרכים שלכם. כך למעשה תוכלו להיות בטוחים כי החברה תוכל לספק לכם בסופו של יום את המחיצות המתאימות לכם בצורה מדויקת.

  מחיצה שהיא הרבה יותר מרק מחיצה

  אין ספק כי נוכחותן של מחיצות בבתי הכנסת הינה משמעותית, אך על מנת שתתאים בצורה המדויקת למקום בו מוצבת, יהיה עליכם לפנות את חברת אקוסטידור המנוסה. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בייצור המחיצה שמספקת מענה עיצובי ופרקטי בו זמנית, זאת הן בבחינת התפעול שלה, העיצוב ורמת האקוסטיקה שיש ברצוננו ליצור משני צידי המחיצה.

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   מידע נוסף בנושא

   מחיצות לבית הכנסת

   אם יש מקום אחד חשוב ומיוחד, בקהילות רבות מאוד מצפון ועד דרום, הוא בית הכנסת. במשך אלפי שנים בית הכנסת היה מקום המפגש החברתי, החשוב ביותר של הקהילה היהודית ולכן, דווקא במדינת היהודים נעשות פעולות נרחבות על מנת להפוך את התפילה בבית הכנסת להרבה יותר נוחה ונעימה. כמובן שחשוב לשמור על כללי ההלכה ועל המנהגים של כל קהילה, אבל עדיין יש אפשרות לעשות שימוש בחומרים מתקדמים ובטכנולוגיות חדישות, על מנת לשפר את התפילה ואת חוויית הבילוי בבית הכנסת. ולכן, בתי כנסת רבים בישראל בוחרים לבצע התקנה של מחיצות לבית כנסת כדי לאפשר את אזור התפילה האינטימי והייחודי של חברי הקהילה. למידע נוסף, מוזמנים ליצור קשר עם אקוסטידור.

   מתי תרצו להתקין מחיצות לבית כנסת, ומדוע?

   על פי רוב השימוש במערכת מחיצות לבית כנסת, בין שמדובר על מערכת מחיצות זמניות ובין שמדובר על מערכת מחיצות קבועות, נעשה לטובת יצירת הפרדה בין חללים בתוך בית הכנסת עצמו. החל מההפרדה הברורה והחשובה ביותר, בין עזרת הנשים לבין עזרת הגברים. וכלה ביצירת הפרדה בין אזור התפילה הכללי לבין ספרי התנ"ך וספרי הקודש השונים של בית הכנסת המאוחסנים בצורה הכי שמורה שיש. לכל קהילה יהודית, יש את הצרכים המיוחדים שלה בכל מה שנוגע להפרדה, וכיום קיימות טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות לבני הקהילה למצוא פתרונות כמו מערכת מחיצות לבית כנסת, אשר יכולים להתאים בצורה מושלמת לכל צורך.

   מחיצות לבית כנסת מסוגים שונים

   בשביל להבטיח שאתם לוקחים את ההחלטה הכי נכונה לטובת בית הכנסת שלכם, כמו גם לטובת כל אחד מאנשי הקהילה שמגיעים להתפלל בבית הכנסת, עליכם להתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים, ולבחור את המוצרים המתאימים לכם ביותר. כמובן שמדובר על תהליך שיכול לקחת קצת זמן, אבל אם אתם רוצים לקצר את התהליכים, חשוב להגיע לפגישה ראשונית עם איש המקצוע הקשה יש לכם איזה שהוא מושג בנוגע למוצרים שיכולים להיות רלוונטיים לבית הכנסת שלכם. הן מבחינת הסוג חומרים, והן מבחינת עיצוב החומרים לטובת יצירת הפרדה איכותית לכל חלל פנים. למענה מקצועי, ניתן לפנות אל אקוסטידור.

   מאמרים נוספים

   מחיצות אקוסטיות – עושים את הבחירה הנכונה

   הוספתן של מחיצות אקוסטיות מעניקה לאינספור חללים את היכולת ליהנות ממגוון רחב של יתרונות, זאת החל ממראה ייחודי, בידוד אקוסטי מרשים וניידות בשליטה על חלוקת החלל בצורה אפקטיבית ונוחה במיוחד. בעת פניה אל שירותיה של חברת אקוסטידור, תוכלו...

   מה הם השימושים המרכזיים של מחיצות ניידות?

   יצירת הפרדה בין חללים שונים היא אחת מהמשימות הכי מהירות והכי מעניינות שניתן לתת עליהן את הדעת, במיוחד בחללים בהם עתידים לבלות המון אנשים בו זמנית. בין שמדובר על אירועים חברתיים, ובין שמדובר על חללי עבודה וחללי שירות...

   מחיצות אקוסטיות מתקפלות למגוון רחב של מטרות

   הוספתן של מחיצות אקוסטיות מתקפלות לחללים מסוגים שונים מעניקה לרבים את האפשרות שבשליטה נוחה בחלל עצמו ובחירה באקוסטיקה ברמה גבוהה גם בשעה שמתקיימים אירועים שונים משני צידי המחיצה. עתה גם אתם יכולים להבטיח את רכישתה של המחיצה האקוסטית...
   שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה