נשמח לעמוד לשירותכם

מחיצות אקוסטיות לאולמות

בין או מדובר על אולם תצוגה או אולם אירועים הרי שנוכחותן של מחיצות אקוסטיות לאולמות תאפשר לכם ליהנות מהאירוע שלכם בפרטיות המלאה מבלי לשמוע רעשים מהצד השני של המחיצה. את המחיצות הללו מומלץ לרכוש בעזרתה של חברה מיומנת ומנוסה אשר מכירה את התחום על בוריו. חברת אקוסטידור תשמח להעניק לכם מניסיונה העשיר ורב השנים. חברתנו מובילה את התחום מזה שני עשורים ותשמח לסייע באיתור והצבת המחיצות הנחוצות לכם, בין אם מדובר במחיצות למשרדים, בתי כנסת או אולמות.

מחיצות אקוסטיות לאולמות לניצול מקסימלי של החלל

בעלי אולמות רבים כבר יודעים, לא כל לקוח יהיה מעוניין או מסוגל לשכור את האולם כולו לרגל האירוע או הכנס אותו עורך. כך שעל מנת לנצל את הפוטנציאל המקסימלי של האולם אשר עומד לרשותכם, מומלץ יהיה לשקול בחיוב את רכישתן של מחיצות אקוסטיות לאולמות. כך ניתן יהיה לערוך שני אירועים במקביל, בעוד שמחיצה ייחודית זו מפרידה ביניהם.

לכאורה, הדבר נשמע כבלתי אפשרי, אך האמת היא כי הרכיבים הייחודיים של מחיצות אלה מאפשרים את הבידוד האקוסטי היעיל ביותר. המחיצות בנויות ממסגרת אלומיניום אשר מחזיקה בחומרים אשר מבודדים רעשים. ניתן לבחור בעובי שונה של מחיצות ובחומרים שונים אשר ירכיבו את המחיצות, וכך למעשה להגיע לרמת הבידוד האקוסטי הנחוצה לשם הפקת האירועים במקביל תוך ניצול מקסימלי של השטח שעומד לרשותכם מבלי לגרום להפרעה לחוגגים מהצד השני של המחיצה.

בוחרים במוצר האיכותי ביותר

בחירה בשירותיה של חברת אקוסטידור תעניק לכם את האפשרות ליהנות מן המוצרים האיכותיים ביותר בתחום. כך למעשה ניתן יהיה ליצור חללים פנימיים בגודל הנחוץ לכם, זאת תוך שמירה על רמת אקוסטיקה גבוהה ובחירה בעיצובים המתקדמים ביותר אשר יתאימו לחלל הנוכחי. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם, לענות על כל שאלה בתחום ולייעץ בנוגע לדגמי המחיצות אשר יענו על הצרכים שלכם בצורה היעילה ביותר.

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם
שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה